KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17493531

nr 1749 3531

Etsning

Pia Carlström, "Sara". Signerad, numrerad 7/17, daterad 1990. Bildmått: 17x13 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:06:56

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer