KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17493531
nr 1749 3531
Etsning
Pia Carlström, "Sara". Signerad, numrerad 7/17, daterad 1990. Bildmått: 17x13 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:06:56
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer